Lehké ocelové konstrukce

Rámové konstrukce, skládané konstrukce, příhradové konstrukce nebo i nosné ocelové konstrukce například pro terasy

Lehké ocelové konstrukce představují klíčový prvek ve stavebníctví a průmyslu díky své flexibilitě, pevnosti a odolnosti. Oproti tradičním stavebním materiálům, jako je beton nebo dřevo, nabízí ocelové konstrukce řadu výhod, které zahrnují nižší hmotnost, vysokou pevnost a trvanlivost, stejně jako snadnou a rychlou montáž.

Rámové ocelové konstrukce se skládají z ocelových profilů, které jsou spojeny tak, aby tvořily pevný rám. Tento rám slouží jako základ pro další konstrukční prvky, jako jsou podlahy, stěny nebo střechy. Rámové konstrukce jsou často používány v průmyslových stavbách, ale najdeme je i v rezidenčních objektech nebo terasách.

Skládané ocelové konstrukce jsou dalším typem lehkých ocelových konstrukcí, které se vyznačují vysokou flexibilitou a efektivitou. Jednotlivé díly jsou vyráběny a připraveny na montáž v továrně, což značně zkracuje dobu výstavby na místě. Skládané konstrukce jsou také velmi oblíbené pro terasové a zahradní konstrukce, kde je potřeba rychlé a efektivní řešení.

Příhradové ocelové konstrukce se skládají z ocelových tyčí nebo trubek, které jsou spojeny do trojúhelníkových tvarů, známých jako příhrady. Tyto konstrukce jsou extrémně pevné a odolné vůči ohýbání a tlačení, což je činí ideálními pro větší konstrukce. Nosné ocelové konstrukce jsou pak využívány v místech, kde je třeba přenášet velké zatížení, jako jsou například podpěry teras nebo přístřešků.

Při výrobě a použití lehkých ocelových konstrukcí vždy bereme v úvahu řadu faktorů. Mezi ně patří specifické požadavky na konstrukci. Její rozměry, hmotnost nebo zatížení, stejně tak i faktory jako je koroze, teplotní vlivy a další. Ocelová konstrukce představuje univerzální řešení pro širokou škálu aplikací, které zahrnují nejen průmyslové a rezidenční stavby, ale také menší konstrukce jako jsou terasy a přístřešky.

ocelova konstrukce 01
ocelova konstrukce 04

Ocelkové konstrukce

Lehké ocelové konstrukce navrhujeme a vyrábíme především s ohledem na jejich pevnost a odolnost, které jsou klíčové pro jejich účel a funkčnost.

Vyrábíme a montujeme různé typy lehkých ocelových konstrukcí. Naše portfolio zahrnuje rámové, skládané, příhradové a nosné ocelové konstrukce, které mohou být použity pro řadu aplikací, včetně teras, přístřešků, garáží a dalších struktur. S důrazem na prvotřídní materiály, řemeslné dovednosti a odborné znalosti jsme schopni nabídnout konstrukce, které jsou odolné, esteticky přitažlivé a v souladu s individuálními potřebami a preferencemi zákazníků.

Montáž a instalace ocelových konstrukcí jsou prováděny zkušenými odborníky, kteří jsou školeni v nejnovějších technikách a bezpečnostních standardech. Proces instalace začíná pečlivým plánováním a přípravou, aby se zajistilo, že každý aspekt konstrukce je správně navržen a připraven. Montážní tým pak pečlivě sestavuje a instaluje konstrukci na místě, přičemž klade důraz na detail a kvalitu práce.

Zajištění spokojenosti našich zákazníků a splnění specifických požadavků a očekávání je pro nás klíčová.

ocelova konstrukce 03
ocelova konstrukce 02

Máte zájem o ocelovou konstrukci?

Pokud postavit lehkou ocelovou knostrukci? Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci.  Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Postup od nápadu až k realizaci

Jestli je posuvná brána to co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci. Kromě výroby a instalace posuvné brány vám zajistíme v případě potřeby i instalaci pohonu brány. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Nejprve si musíte ujasnit jakou bránu přesně chcete. Z jakého materiálu a případně i v jaké barvě. Je možné, že ještě nevíte, nebo máte doplňující otázky abyste se mohli rozhodnout. To je přirozené. Pokud to s realizací myslíte vážně nebojte se nám ozvat a zeptat se na vše potřebné.

Pokud už víte co chcete, je super znát i rozměry. Jak velkou plochu chcete plotem osadit, kolik plotových polí byste si představovali, jestli budete chtít i kovové sloupky, nebo jen samotné pole, jak velká budou jednotlivá pole. Ano je to vcelku hodně informací, nemusíte je znát přesně, ale přibližně. Potřebujeme je znát aby jsme mohli přistoupit k následujícímu kroku, který vás určitě zajímá.

Uvědomujeme si, že první dva kroky jsou pro vás tím nejtěžším a vše smeřujete k tomuto bodu. Na základě získaných informací vám jsme schopni připravit hrubou cenovou nabídku. Čím přesnější informace od vás dostaneme, tím bude přesnější i cena. Ale minimálně od nás získáte představu v jaké cenové hladině se pohybujete a můžete se rozhodnout, zda s námi do realizace chcete jít.

Získali jste od nás cenovou představu a chcete do realizace jít s námi. Paráda, teď už je to hlavně na nás. Přijedeme a vše si přesně zaměříme. Díky tomu dokážeme připravit přesnou cenovou nabídku tak říkajíc do posledního šroubku. Málokdy se nějak výrazně liší od prvního cenového odhadu.

Máme zaměřeno a vy znáte přesnou cenu. V tomto kroku podepíšeme realizační smlouvu a požádáme vás o uhrazení zálohy. Ta bude ve výši ceny materiálu a jeho zpracování. Po uhrazení zálohy se s nadšením a precizností vrhneme na výrobu.

Samotná výroba nějaký čas zabere. Bude potřeba vyrobit jednotlivé kovové díly, vše pospojovat, svařit a celé prvky pak nechat buď pozinkovat a nalakovat nebo jen nalakovat. Záleží pro jakou úpravu jste se rozhodli. V průběhu výrobního procesu vám můžeme zaslat fotografie z výroby abyste viděli jak se to vyvíjí.

Přichází den D kdy přijedeme vše namontovat a nainstalovat. Na ten se určitě už těšíte. Podle velikosti zakázky nám instalace zabere den či více. Záleží na velikosti zakázky, ale o tom už budete vědět dopředu.

Vše se zadařilo jak mělo, předáme vám hotové dílo a na vás je uhradit zbytek ceny. Tady většina firem končí. My nejsme jako většina. Zákazník nás zajímá i po skončení zakázky, proto máme na seznamu ještě jeden krok.

Snažíme se neustále zlepšovat jak proces výroby tak i instalace. Zpětná vazba zákazníků je pro nás skutečně důležitá a proto se vám po pár dnech určitě ozveme a požádáme vás o ni. S čím jste byli spokojeni, s čím naopak ne. Zpětnou vazbu pak ve firmě společně projdeme a zhodnotíme co můžeme ještě zlepšit.

Postup vám vyhovuje?
Pak stačí jen poslat poptávku

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.