O nás

přes 25 let zkušeností, které se odráží v našich výrobcích

KOVKOM s.r.o. je rodinný podnik, který založil Petr Komárek se svou sestrou Janou Rovnou. Naše cesta v oblasti kovovýroby je dlouhá a plná zkušeností. Petr, s více než 25 lety praxe v oboru, prošel několika renomovanými firmami specializujícími se na kovovýrobu, včetně společností ACIER spol. s r.o. a Metrostav a.s.

Petrův odborný růst a široká praxe v Acier zahrnovala výrobu a montáž ocelových konstrukcí pro průmyslové chladiče, stavebnictví, výtahové šachty, výrobní a skladové haly, stejně jako přístřešky, markýzy, zastřešení, schodiště, požární žebříky, kabelové a potrubní mosty a stožáry elektrického vedení.

Později, při práci ve společnosti Metrostav a.s., měl Petr na starosti celou oblast kovovýroby pro tuto prominentní stavební skupinu.

Poté, co se rozhodl použít své znalosti a zkušenosti k založení vlastní společnosti, vznikla KOVKOM s cílem dělat práci bez kompromisů v té nejvyšší kvalitě.

Společnost KOVKOM s.r.o. je vedena hodnotami, které jsou pro nás klíčové. Tyto hodnoty zahrnují kvalitní provedení, originální design, vkus a výjimečnost, know-how, odbornost a osobní přístup, a především výrobu mimořádných a moderních produktů. Věříme, že tyto hodnoty nás vystihují jako společnost a formují způsob, jakým pracujeme s našimi klienty a našimi projekty.

S KOVKOM máte jistotu, že se Vaše vize stane skutečností díky naší odbornosti, zkušenostem a závazku kvality. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

stylish bar stool brick wall background
big empty iron showcase

Přidejte se k našim spokojeným klientům

Jste připraveni naši odbornost a kreativitu obrátit ve váš prospěch? Společně vytvoříme něco výjimečného, co vydrží na dlouhou dobu a bude vypadat skvěle. Pošlete nám poptávku a zjistěte, jak můžeme vaše plány a vize proměnit ve skutečnost.

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.