Balkony závěsné, francouzské nebo balkonové galerie

z různých materiálů v kvalitním provedení a originálním designu

Balkony jsou důležitými prvky jakékoliv stavby, ať už jsou součástí bytového domu nebo rodinného domu. Představují jak praktický prostor pro relaxaci, tak estetický prvek, který může značně ovlivnit celkový vzhled budovy. Vyrábíme různé typy balkonů, včetně závěsných samonostných balkonů, francouzských balkonů, výklenkových balkonů a balkonových galerií. Každý z těchto typů má své unikátní vlastnosti a je navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám a estetickým preferencím našich zákazníků.

Balkony vyrábíme z ocelových konstrukcí, které jsou známy svou pevností, odolností a dlouhou životností. Ocel umožňuje realizaci různých designů a tvarů balkonů, přizpůsobených individuálním potřebám a vkusu našich zákazníků.

Proces výroby balkonu začíná vytvořením projektu, který definuje všechny důležité technické parametry a detaily budoucího balkonu. Součástí tohoto procesu je také posouzení statika, který navrhne nosné profily pro konstrukci balkonu. Po schválení projektu a statických výpočtů se přistupuje k výrobě konkrétních částí balkonu podle výrobní dokumentace.

Všechny tyto kroky jsou nezbytné pro zajištění toho, že výsledný balkon bude bezpečný, funkční a odpovídat očekáváním zákazníka.

balkon

Závěsné samonosné balkony

Závěsné samonosné balkony jsou vynikajícím řešením pro ty, kteří hledají způsob, jak přidat venkovní prostor k jejich domovu bez nutnosti velkých konstrukčních změn. Tento typ balkonu je upevněn na vnější stěnu budovy, což umožňuje získat venkovní prostor i v případě, že ho původní architektonický návrh nepředpokládal.

Jde o ideální možnost pro bytové domy, rodinné domy, ale i kancelářské budovy. Konstrukce závěsných samonosných balkonů je navržena tak, aby poskytovala bezpečí a stabilitu, i když jsou upevněny na vnější stěně budovy. Používají se prvotřídní materiály a technologie, aby se zaručila dlouhodobá trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Díky našemu týmu a zpracování dosahujeme maximální kvality a bezpečnosti výsledného produktu. Závěsné balkony lze navrhnout a vyrobit podle specifických požadavků zákazníka, včetně volby různých materiálů a povrchových úprav. Na výběr je nerezové zábradlí, CNC desky, skleněné výplně nebo tyčkové výplně, včetně různých povrchových úprav, jako je černý plech, pozinkovaný plech nebo hliník.

Přidání závěsného balkonu k vašemu domovu nejen poskytuje více venkovního prostoru, ale také zlepšuje estetiku a zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti. S závěsnými balkony můžete vytvořit komfortní venkovní prostor, který je perfektně přizpůsoben vašim potřebám a preferencím.

K balkonům dodáváme různé druhy zábradlí, včetně nerezových zábradlí a madel, skleněných výplní a tyčkových výplní. Zábradlí jsou dostupná v různých povrchových úpravách, jako je černý plech, pozinkovaný plech, nerez a hliník. K dispozici je také široká škála práškových barev podle vzorníku RAL jak pro zábradlí, tak i pro celou konstrukci balkonu. Zábradlí vyrábíme s nejvyšší mírou pečlivosti a odbornosti, aby zajistilo bezpečí a pohodlí uživatelů. Bez ohledu na výběr materiálu nebo barvy můžete mít jistotu, že naše balkonová zábradlí jsou pevná, odolná a splňují všechny bezpečnostní normy.

zavesny balkon

Máte zájem o závěsný balkon

Jestli je závěsný balkon co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Kromě výroby a instalace balkonů vám zajistíme v případě potřeby i projekt a statické posouzení. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Francouzské balkony

Francouzské balkony jsou speciální druh balkonů, které jsou charakterizovány svým minimalistickým a elegantním designem. Tyto balkony jsou v podstatě zábradlí nebo parapet, který se rozprostírá před francouzskými dveřmi, a nabízí tak pocit prostoru a otevřenosti, aniž by vyžadovaly značný prostor.

Francouzské balkony jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přidat estetickou hodnotu své nemovitosti bez velké rekonstrukce. Navzdory svému jednoduchému designu, francouzské balkony vyžadují stejnou úroveň znalostí a preciznosti v jejich výrobě a instalaci jako jakýkoli jiný balkon.

Francouzský balkon je jedinečným prvkem, který přináší do vašeho obytného prostoru řadu výhod. Předností tohoto typu balkonu je, že umožňuje maximální přístup světla do interiéru. Díky velkému oknu, které sahá až k podlaze. Světlo může volně proudit do místnosti, což dodává prostoru pocit svěžesti a otevřenosti. Francouzský balkon vytváří pocit spojení s okolím a zároveň přináší do interiéru přirozenou ventilaci. Tato funkce je obzvláště užitečná během teplých letních měsíců, kdy může umožnit přístup k příjemnému vánku a svěžímu vzduchu.

K francouzským balkonům dodáváme různé druhy zábradlí, včetně nerezových zábradlí a madel, skleněných výplní a tyčkových výplní. Zábradlí jsou dostupná v různých povrchových úpravách, jako je černý plech, pozinkovaný plech, nerez a hliník. K dispozici je také široká škála práškových barev podle vzorníku RAL jak pro zábradlí, tak i pro celou konstrukci balkonu. Bez ohledu na výběr materiálu nebo barvy můžete mít jistotu, že naše zábradlí jsou pevná, odolná a splňují všechny bezpečnostní normy.

francouzsky balkon

Máte zájem o francouzský balkon?

Jestli je francouzský balkon to, co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Kromě výroby a instalace balkonů vám zajistíme v případě potřeby i projekt a statické posouzení. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Balkonové galerie

Balkonové galerie jsou účelně navrženy jako rozšíření životního prostoru domu nebo bytu. Tento venkovní prostor umožňuje obyvatelům vychutnat si přírodní prostředí bez nutnosti opustit pohodlí svého domova.

Balkonové galerie často nabízí stinné útočiště, kde mohou obyvatelé najít úlevu od horka. Významným aspektem balkonových galerií je jejich design, který je zásadně tvořen tak, aby komplementoval celkový vzhled budovy. Může jít o jednoduché a přímočaré konstrukce, které klade důraz na funkčnost a minimalismus, nebo naopak o komplikovanější a zdobené designy s množstvím ornamentů a detailů. Bezpečnostní prvky, jako je zábradlí, jsou také zásadní součástí designu, který zajišťuje, že balkonové galerie jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také bezpečné.

Co se týče polohy, balkonové galerie jsou  umístěny na vnějších stěnách budovy a mohou být přístupné z jedné nebo více místností. Tato konfigurace umožňuje optimální využití přirozeného světla a nabízí uživatelům výhledy do okolí.

V některých případech mohou být balkonové galerie umístěny na různých výškových úrovních, což poskytuje rozdílnou perspektivu při výhledu na okolní krajinu. Bez ohledu na výšku a polohu jsou naše balkonové galerie navrženy a postaveny tak, aby zaručovaly bezpečnost a pohodlí všem uživatelům.

balkon galerie
balkon galerie3

Máte zájem o balkonovou galerii?

Potřebujete navrhnout a postavit balkonovou galerii? Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Kromě výroby a instalace balkonové galerie vám zajistíme v případě potřeby i projekt a statické posouzení. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Postup od nápadu až k realizaci

Jestli je balkon to, co potřebujete, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Kromě výroby a instalace balkonu vám zajistíme v případě potřeby i technickou dokumentaci včetně posouzení statika. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Bude nás zajímat, zda požadujete samonosný balkon, francouzský balkon nebo balkonovou galerii. Z jakého by měla být materiálu a případně v jaké barvě. Je možné, že ještě nevíte, nebo máte doplňující otázky, abyste se mohli rozhodnout. To je přirozené. Pokud jste rozhodnuti uskutečnit tento projekt, neváhejte se na nás obrátit a položit všechny potřebné dotazy.

Pokud již víte, jaký typ balkonu chcete, je skvělé mít také informace o rozměrech. Rozumíme tomu, že balkony jsou hodně specifická oblast, kde bude potřeba ve většině případech osobní konzultace. Pokud ale víte, případně máte technickou dokumentaci, zajímá nás. To však není vše. Bude nás také zajímat, zda požadujete pouze kovovou konstrukci, případně kovovou konstrukci s výplní, případně typ zábradlí. Rozumíme tomu, že je to poměrně dost informací a nemusíte je mít přesně vydefinovány, ale přibližná představa je dostačující. Tyto informace jsou nezbytné pro přechod k dalšímu kroku, který vás jistě zajímá.

Uvědomujeme si, že první dva kroky jsou pro vás tím nejtěžším a vše smeřujete k tomuto bodu. Teprve na základě získaných informací vám jsme schopni připravit hrubou cenovou nabídku. Čím přesnější informace od vás na začátku dostaneme, tím bude přesnější i výsledná cena. Ale minimálně od nás získáte představu, v jaké cenové hladině se pohybujete a můžete se rozhodnout, zda s námi do realizace chcete jít.

Získali jste od nás předběžnou cenu výroby a rozsah realizace a chcete jít toho s námi. Paráda, teď už je to hlavně na nás. Přijedeme a vše si přesně zaměříme. Díky tomu dokážeme připravit finální cenovou nabídku.

Máme zaměřeno a vy znáte přesnou cenu. V tomto kroku podepíšeme realizační smlouvu a požádáme vás o uhrazení zálohy 30-50% z výsledné ceny. Tato částka slouží jako záruka, která nám umožňuje financovat nákup materiálů, přípravu a organizaci práce. Po uhrazení zálohy se vrhneme na výrobu.

Samotná výroba nějaký čas zabere. Bude potřeba vyrobit jednotlivé kovové díly, vše pospojovat, svařit a zajistit povrchovou úpravu. Záleží, pro jakou úpravu a design jste se rozhodli.

Přichází den D, kdy přijedeme a provedeme montáž a instalaci. Tento den naplánujeme a domluvíme předem s vámi. Rozumíme, že se na tento okamžik určitě těšíte. Doba trvání instalace závisí na velikosti a rozsahu zakázky. Některé projekty mohou být dokončeny během jednoho dne, zatímco jiné, více rozsáhlé zakázky, mohou vyžadovat více času. Časový rámec instalace vám sdělíme předem, abyste věděli, co očekávat.

Pokud proběhlo vše tak, jak jsme plánovali, rádi vám předáme hotové dílo. Nyní zbývá uhradit konečnou fakturu za naši práci. Mnoho firem považuje tento okamžik za konečný bod, ale my nejsme jako většina. Zajímáte nás i po dokončení zakázky, a proto jsme do našeho procesu začlenili ještě jednu důležitou fázi.

Snažíme se neustále zlepšovat. Zpětná vazba zákazníků je pro nás důležitá a proto se vám určitě brzy ozveme a požádáme vás o ni. S čím jste byli spokojeni, s čím naopak ne. Zpětnou vazbu pak ve firmě společně projdeme a zhodnotíme.

Postup vám vyhovuje?
Pak stačí jen poslat poptávku

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.