Interiérové & exteriérové prvky

Celosezónní zahradní nábytek, zástěny nebo paravány na míru.

Ocelové interiérové a exteriérové prvky jsou skutečně výjimečné pro svou mimořádnou odolnost, univerzálnost a estetický potenciál. Tyto vlastnosti dělají z oceli ideální materiál pro výrobu široké škály produktů, které mohou přidat jedinečný styl a funkčnost jak do interiéru, tak do exteriéru.

Jednou z oblastí, kde se ocelové prvky skvěle uplatňují, je výroba nábytku. Ocelový nábytek, jako je například zahradní nábytek pro celoroční použití, nabízí vynikající odolnost vůči různým povětrnostním podmínkám a je snadno udržovatelný. Je to nejen praktické řešení, ale také stylová volba, která dokáže navodit moderní a průmyslový vzhled.

Paravány a zástěny vyráběné z hliníku představují další širokou oblast uplatnění. S využitím moderních technologií, jako je CNC obrábění, je možné vytvářet komplexní a detailní vzory, které mohou dodat prostoru sofistikovaný vzhled. Tyto prvky nejen že poskytují potřebné oddělení prostoru, ale také přidávají estetický prvek do jakéhokoliv interiéru či exteriéru.

Ocel a hliník se uplatňují i v oblasti výroby nábytku na míru. Tyto materiály umožňují vytváření robustních konstrukcí, které mohou nést těžké zátěže a zároveň dodávají moderní a elegantní vzhled. Díky možnosti individuálního návrhu a výroby na míru nábytek splní potřebu a zároveň se stane dominantním prvkem jakéhokoliv prostoru.

Ocelové a hliníkové prvky tedy nabízí širokou škálu možností pro ty, kteří hledají praktické, odolné a esteticky přitažlivé řešení pro svůj interiér či exteriér.

stylish bar stool brick wall background
big empty iron showcase

Interiérové & exteriérové designové prvky

Kombinace jedinečného designu a prvotřídní kvality materiálů. Obohaťte svůj domov či zahradu originálním kovovým nábytkem a prvky, které přesně odpovídají vašim představám.

Výroba a montáž interiérových a exteriérových prvků, jako je kovový nábytek a železný nábytek, zejména z oceli a hliníku, je proces, který vyžaduje kombinaci precizních technických dovedností a kreativního designu. Zahradní kovový nábytek nebo jakýkoli jiný nábytek z kovu vyžaduje specifický přístup a odborné zpracování. Naše firma KOVKOM tuto výzvu bere velmi vážně a přistupuje k ní s nesmírnou péčí a detailním zpracováním.

Výrobní proces začíná konzultací s klientem, kde se diskutuje o jeho potřebách, představách a požadavcích. Po pochopení těchto kritérií začnou návrháři a konstrukčních inženýři pracovat na návrhu. Při návrhu se zohledňují nejen estetické aspekty, ale také praktické a funkční požadavky produktu.

Jakmile je návrh schválen, přejde se k samotné výrobě a návrh se převede do reality. Využíváme moderních technologií, jako je CNC obrábění, což nám umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti a komplexnosti v našich produktech. Kvalita materiálů je pro nás prioritou, proto využíváme prvotřídní ocel a hliník pro naše výrobky.

Po dokončení výroby přichází fáze montáže. Naše montážní týmy jsou vysoce kvalifikované a mají mnoholeté zkušenosti s instalací. Přistupují k tomuto procesu s nejvyšší pečlivostí, aby zajistily, že každý prvek bude instalován správně a bezpečně.

Díky našim zkušenostem a odborným znalostem jsme schopni splnit ty nejnáročnější požadavky našich klientů a dodat jim výrobky, které jsou nejen funkční a odolné, ale také esteticky přitažlivé.

television stand made wrought iron with metal black frame wooden shelves
wooden table with metal legs with wooden wall
interier dekorace
vstup dekorace
zabrana schody

Máte zájem o interiérový nebo exteriérový nábytek?

Pokud postavit lehkou ocelovou knostrukci? Neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci.  Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Postup od nápadu až k realizaci

Jestli je posuvná brána to co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci. Kromě výroby a instalace posuvné brány vám zajistíme v případě potřeby i instalaci pohonu brány. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Nejprve si musíte ujasnit jakou bránu přesně chcete. Z jakého materiálu a případně i v jaké barvě. Je možné, že ještě nevíte, nebo máte doplňující otázky abyste se mohli rozhodnout. To je přirozené. Pokud to s realizací myslíte vážně nebojte se nám ozvat a zeptat se na vše potřebné.

Pokud už víte co chcete, je super znát i rozměry. Jak velkou plochu chcete plotem osadit, kolik plotových polí byste si představovali, jestli budete chtít i kovové sloupky, nebo jen samotné pole, jak velká budou jednotlivá pole. Ano je to vcelku hodně informací, nemusíte je znát přesně, ale přibližně. Potřebujeme je znát aby jsme mohli přistoupit k následujícímu kroku, který vás určitě zajímá.

Uvědomujeme si, že první dva kroky jsou pro vás tím nejtěžším a vše smeřujete k tomuto bodu. Na základě získaných informací vám jsme schopni připravit hrubou cenovou nabídku. Čím přesnější informace od vás dostaneme, tím bude přesnější i cena. Ale minimálně od nás získáte představu v jaké cenové hladině se pohybujete a můžete se rozhodnout, zda s námi do realizace chcete jít.

Získali jste od nás cenovou představu a chcete do realizace jít s námi. Paráda, teď už je to hlavně na nás. Přijedeme a vše si přesně zaměříme. Díky tomu dokážeme připravit přesnou cenovou nabídku tak říkajíc do posledního šroubku. Málokdy se nějak výrazně liší od prvního cenového odhadu.

Máme zaměřeno a vy znáte přesnou cenu. V tomto kroku podepíšeme realizační smlouvu a požádáme vás o uhrazení zálohy. Ta bude ve výši ceny materiálu a jeho zpracování. Po uhrazení zálohy se s nadšením a precizností vrhneme na výrobu.

Samotná výroba nějaký čas zabere. Bude potřeba vyrobit jednotlivé kovové díly, vše pospojovat, svařit a celé prvky pak nechat buď pozinkovat a nalakovat nebo jen nalakovat. Záleží pro jakou úpravu jste se rozhodli. V průběhu výrobního procesu vám můžeme zaslat fotografie z výroby abyste viděli jak se to vyvíjí.

Přichází den D kdy přijedeme vše namontovat a nainstalovat. Na ten se určitě už těšíte. Podle velikosti zakázky nám instalace zabere den či více. Záleží na velikosti zakázky, ale o tom už budete vědět dopředu.

Vše se zadařilo jak mělo, předáme vám hotové dílo a na vás je uhradit zbytek ceny. Tady většina firem končí. My nejsme jako většina. Zákazník nás zajímá i po skončení zakázky, proto máme na seznamu ještě jeden krok.

Snažíme se neustále zlepšovat jak proces výroby tak i instalace. Zpětná vazba zákazníků je pro nás skutečně důležitá a proto se vám po pár dnech určitě ozveme a požádáme vás o ni. S čím jste byli spokojeni, s čím naopak ne. Zpětnou vazbu pak ve firmě společně projdeme a zhodnotíme co můžeme ještě zlepšit.

Postup vám vyhovuje?
Pak stačí jen poslat poptávku

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.