Zábradlí

Designové zábradlí na terasu, balkon, schody nebo třeba kolem vyvýšených prostor.

Hlavní funkcí zábradlí je bezpečnost, ale také přispívá k estetickému dojmu, který může ovlivnit celkový vzhled domova nebo veřejného prostoru.

V dnešní době je zábradlí často vyráběno z nerezových polotovarů. Tyto komponenty jsou využívány k sestavení finálních produktů kterými jsou nerezové zábradlí, skleněné zábradlí, celoskleněné zábradlí a madla. Skvělé je to, že se jedná o systém podobný stavebnici, který nevyžaduje složité svařování nebo úpravy. Je to jako sestavovat složitější puzzle, kde každý kousek pasuje k dalšímu a vytváří tak konečný obraz.

Existuje mnoho různých typů nerezových polotovarů, které mohou být použity pro výrobu zábradlí. Mezi ně patří držáky skla, držáky madla, držáky prutů (pro tyčkovou výplň), kolena, kotvení, záslepky, dřevěná a nerezová madla, hliníkové kotvící profily a spigoty. Takový výběr nám umožňuje vytvářet zábradlí, které je přesně přizpůsobeno potřebám a vkusu každého zákazníka.

Využití kvalitních materiálů při výrobě zábradlí je zárukou jejich dlouhé životnosti, snadné údržby a elegantního vzhledu. Bez ohledu na to, zda preferujete výplň skleněnou, s vlastním nebo vybraným designem vyříznutým CNC do desky, nebo tyčkovou výplň, můžete být jisti, že vaše zábradlí bude funkční. A v neposlední řadě také vizuálně atraktivní. Správně zvolené a vyrobené zábradlí může skutečně oživit a zdokonalit jakýkoliv prostor.

zabradli railing made glass stainless steel stairs modern interior glass railing low angle view stairs leading towards modern building
zabradli city background panoramic view 2

Zábradlí

Zábradlí vyrábíme a navrhujeme především s ohledem na bezpečnost, kterou má plnit. Stejně tak nás zajímá i vzhled a jak bude doplňovat celkový ráz místa, kde je zábradlí umístěno.

Vyrábíme a instalujeme všechny typy kovových zábradlí.

  • Schody: Bez ohledu na to, zda jsou schody uvnitř nebo venku, zábradlí poskytuje bezpečí a dodává estetickou hodnotu.
  • Terasy: Zábradlí slouží jako bezpečnostní prvek, ale také jako prostředek pro soukromí a dekorace.
  • Balkony: Bezpečnost je klíčová na vysokých balkonech a zábradlí je nezbytná. Přidává styl a charakter k celkovému vzhledu balkonu.
  • Chodníky: Zábradlí poskytuje oporu a bezpečí na strmých nebo kluzkých chodnících.
  • Podia: Na výškových plochách, jako jsou pódia, zábradlí poskytuje potřebnou bezpečnostní ochranu.
  • Přístaviště a můstky: Zábradlí poskytuje bezpečnost a podporu.
  • Zahrady a parky: Zábradlí vytváří strukturu a vedení pro návštěvníky, zatímco dodávají estetický vzhled krajiny
  • Přístřešky a pergoly: Instalace zábradlí dodá strukturu a charakter těmto venkovním konstrukcím, zatímco poskytuje další bezpečnostní prvky.
  • Vyvýšené plochy a plošiny: Na jakékoliv vyvýšené ploše, jako jsou vyhlídky nebo plošiny, poskytuje zábradlí důležitou ochranu a bezpečnost.

Zábradlí jsou dostupná v různých povrchových úpravách, jako je černý plech, pozinkovaný plech, nerez a hliník. K dispozici je také široká škála práškových barev podle vzorníku RAL jak pro zábradlí, tak i pro celou konstrukci balkonu. Zábradlí vyrábíme s nejvyšší mírou pečlivosti a odbornosti, aby zajistilo bezpečí a pohodlí uživatelů. Bez ohledu na výběr materiálu nebo barvy můžete mít jistotu, že naše zábradlí jsou pevná, odolná a splňují všechny bezpečnostní normy.

zabradli modern metal railings handrails loft style
zabradli gorgeous balcony with glass railings

Máte zájem o nové zábradlí?

Pokud potřebujete nové zábradlí, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci.  Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Postup od nápadu až k realizaci

Jestli je posuvná brána to co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Rádi vám připravíme individuální návrh a kalkulaci. Kromě výroby a instalace posuvné brány vám zajistíme v případě potřeby i instalaci pohonu brány. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Nejprve si musíte ujasnit jakou bránu přesně chcete. Z jakého materiálu a případně i v jaké barvě. Je možné, že ještě nevíte, nebo máte doplňující otázky abyste se mohli rozhodnout. To je přirozené. Pokud to s realizací myslíte vážně nebojte se nám ozvat a zeptat se na vše potřebné.

Pokud už víte co chcete, je super znát i rozměry. Jak velkou plochu chcete plotem osadit, kolik plotových polí byste si představovali, jestli budete chtít i kovové sloupky, nebo jen samotné pole, jak velká budou jednotlivá pole. Ano je to vcelku hodně informací, nemusíte je znát přesně, ale přibližně. Potřebujeme je znát aby jsme mohli přistoupit k následujícímu kroku, který vás určitě zajímá.

Uvědomujeme si, že první dva kroky jsou pro vás tím nejtěžším a vše smeřujete k tomuto bodu. Na základě získaných informací vám jsme schopni připravit hrubou cenovou nabídku. Čím přesnější informace od vás dostaneme, tím bude přesnější i cena. Ale minimálně od nás získáte představu v jaké cenové hladině se pohybujete a můžete se rozhodnout, zda s námi do realizace chcete jít.

Získali jste od nás cenovou představu a chcete do realizace jít s námi. Paráda, teď už je to hlavně na nás. Přijedeme a vše si přesně zaměříme. Díky tomu dokážeme připravit přesnou cenovou nabídku tak říkajíc do posledního šroubku. Málokdy se nějak výrazně liší od prvního cenového odhadu.

Máme zaměřeno a vy znáte přesnou cenu. V tomto kroku podepíšeme realizační smlouvu a požádáme vás o uhrazení zálohy. Ta bude ve výši ceny materiálu a jeho zpracování. Po uhrazení zálohy se s nadšením a precizností vrhneme na výrobu.

Samotná výroba nějaký čas zabere. Bude potřeba vyrobit jednotlivé kovové díly, vše pospojovat, svařit a celé prvky pak nechat buď pozinkovat a nalakovat nebo jen nalakovat. Záleží pro jakou úpravu jste se rozhodli. V průběhu výrobního procesu vám můžeme zaslat fotografie z výroby abyste viděli jak se to vyvíjí.

Přichází den D kdy přijedeme vše namontovat a nainstalovat. Na ten se určitě už těšíte. Podle velikosti zakázky nám instalace zabere den či více. Záleží na velikosti zakázky, ale o tom už budete vědět dopředu.

Vše se zadařilo jak mělo, předáme vám hotové dílo a na vás je uhradit zbytek ceny. Tady většina firem končí. My nejsme jako většina. Zákazník nás zajímá i po skončení zakázky, proto máme na seznamu ještě jeden krok.

Snažíme se neustále zlepšovat jak proces výroby tak i instalace. Zpětná vazba zákazníků je pro nás skutečně důležitá a proto se vám po pár dnech určitě ozveme a požádáme vás o ni. S čím jste byli spokojeni, s čím naopak ne. Zpětnou vazbu pak ve firmě společně projdeme a zhodnotíme co můžeme ještě zlepšit.

Postup vám vyhovuje?
Pak stačí jen poslat poptávku

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.