Terasy a přístřešky

z oceli nebo hliníku v kvalitním provedení a originálním designu

Terasy a přístřešky jsou doplněk rodinného domu nebo komerčního prostoru, který vyžaduje venkovní prostor chráněný před povětrnostními vlivy, případně chrání před sluncem. Vyrábíme garážové a parkovací přístřešky, zahradní přístřešky, přístřešky pro koně a jiná zvířata nebo konstrukce pro instalaci solárních panelů. Konstrukce jsou navrženy a postaveny s maximální pečlivostí a precizností, aby vydržely nepřízeň počasí a sloužily svému účelu po mnoho let.

Rozsah našich služeb zahrnuje také terasové konstrukce a terasové ploty, které jsou navrženy tak, aby harmonizovaly s celkovým designem a vzhledem vaší nemovitosti. Při navrhování a stavbě těchto struktur bereme v úvahu různé faktory, jako jsou konkrétní požadavky a preference zákazníků, dostupnost prostoru a požadavky na materiály. Pro všechny naše projekty používáme vysoce kvalitní ocel, která je upravena tak, aby odolala opotřebení a korozi.

Pokud je to potřeba, zajistíme projekt i statiku. Také zajistíme výkresovou dokumentaci a výrobní dokumentaci, která je nezbytná pro realizaci projektu. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují zajistit, že každý projekt je realizován s nejvyšší mírou profesionality a dodržování všech relevantních předpisů a standardů.

pristresek zahrada
pristresek terasa

Přístřešky

Přístřešky navrhujeme a vyrábíme tak, aby poskytovaly účinnou ochranu proti slunci, dešti a jiným povětrnostním podmínkám, a to jak pro lidi, zvířata tak i auta.

Přístřešky jsou důležitou kategorií v rámci našeho portfolia. Naše přístřešky poskytují účinnou ochranu proti slunci a povětrnostním podmínkám. A to nejen jak pro lidi, tak pro různé typy majetku a také pro zvířata. Přístřešky nabízíme v mnoha variantách, které se liší podle jejich konkrétního využití, ale i designu.

Garážové přístřešky jsou jednou z nejběžnějších variant, které vyrábíme. Tyto konstrukce jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezpečné a chráněné parkovací místo pro vaše vozidla. Naše garážové přístřešky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a navrženy tak, aby odolávaly náročným povětrnostním podmínkám.

Zahradní přístřešky jsou další variantou, kterou naše firma nabízí. Ty jsou ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit útulný a chráněný prostor ve své zahradě. Zahradní přístřešky jsou ideální nejen pro relaxaci, ale také jako jedna z možností dodatečného prvku na vaší zahradě k různým účelům.

Pro majitele domácích zvířat nabízíme také speciálně navržené přístřešky pro zvířata. Tyto konstrukce poskytují zvířatům bezpečné a pohodlné útočiště, které je chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Vyrábíme také přístřešky pro solární panely, které jsou navrženy tak, aby optimálně využívaly sluneční energii a chránily panely před poškozením.

Každý z našich přístřešků je navržen a postaven s ohledem na nejvyšší standardy kvality a trvanlivosti.

pristresek auto3
pristresek kotec2
pristresek kone2

Máte zájem o přístřešek na zahradu?

Pokud požadujete jakýkoliv typ přístřešku, jsme tady pro vás. Zašlete nám svou nezávaznou poptávku a my se o vás postaráme. Na základě přání a potřeb vám připravíme na míru šité návrhy i cenové odhady. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Terasy

Terasy představují další kategorii v našem portfoliu. Tento typ venkovního prostoru je navržen tak, aby poskytoval komfortní a estetické prostředí pro relaxaci i zábavu.

Bez ohledu na to, zda se jedná o soukromou terasu u domu nebo o komerční prostor, naše terasy jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly individuálním i technickým potřebám a současně také stylu našich zákazníků.

Naše nabídka zahrnuje terasové základové konstrukce, které jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly stabilní a trvanlivý základ pro celou terasu. Tyto konstrukce jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Každá základová konstrukce je navržena s přihlédnutím k specifickým požadavkům dané terasy, včetně její velikosti, tvaru a celkového designu.

Součástí naší nabídky je také terasové zábradlí. Tyto prvky představují důležitý bezpečnostní a estetický doplněk jakékoliv terasy. Naše terasová zábradlí jsou navržena tak, aby se perfektně hodila k celkovému vzhledu terasy a zároveň splňovala všechny bezpečnostní normy. Zábradlí může být vyrobeno z různých materiálů včetně oceli, skla nebo hliníku, v závislosti na požadavcích a preferencích zákazníka.

Na závěr je důležité poznamenat, že celý proces výstavby terasy, od návrhu až po realizaci, je prováděn s nejvyšší mírou pečlivosti a profesionality. V rámci tohoto procesu poskytujeme kompletní služby. Pokud to stavba vyžaduje zajistíme výkresovou dokumentaci a statika.

terasa priklady 03
terasa priklady 01

Příklady teras a jejich výstavby

Toto jsou jen některé příklady teras a jejich výstavba. Mezi obrázky je možné pohybovat se pomocí šipek vlevo a vpravo. Po kliknutí na obrázek se vám zvětší a můžete procházet mezi většími fotkami.

Máte zájem o novou terasu?

Jestli je terasa to co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Postup od nápadu až k realizaci

Jestli je přístřešek nebo terasa to, co hledáte, neváhejte nám poslat nezávaznou poptávku. Kromě výroby a instalace přístřešku nebo terasy zajistíme v případě potřeby i technickou dokumentaci včetně posouzení statika. Je přirozené, že budete mít doplňující otázky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat, vše společně projdeme a veškeré dotazy zodpovíme.

Bude nás zajímat, zda požadujete přístřešek nebo terasu. Z jakého by měla být materiálu a případně v jaké barvě. Je možné, že ještě nevíte, nebo máte doplňující otázky, abyste se mohli rozhodnout. To je přirozené. Pokud jste rozhodnuti uskutečnit tento projekt, neváhejte se na nás obrátit a položit všechny potřebné dotazy.

Pokud již víte, je skvělé mít také informace o rozměrech. Rozumíme tomu, že přístřešky i terasy jsou hodně specifická oblast, kde bude potřeba ve většině případech osobní konzultace. Pokud ale víte, případně máte technickou dokumentaci, zajímá nás. To však není vše. Bude nás také zajímat, zda požadujete pouze kovovou konstrukci, případně kovovou konstrukci s výplní. Dále také, zda budete požadovat u terasy opěrné body, zábradlí a jaký typ. Rozumíme tomu, že je to poměrně dost informací a nemusíte je mít přesně vydefinovány, ale přibližná představa je dostačující. Tyto informace jsou nezbytné pro přechod k dalšímu kroku, který vás jistě zajímá.

Uvědomujeme si, že první dva kroky jsou pro vás tím nejtěžším a vše smeřujete k tomuto bodu. Teprve na základě získaných informací vám jsme schopni připravit hrubou cenovou nabídku. Čím přesnější informace od vás na začátku dostaneme, tím bude přesnější i výsledná cena. Ale minimálně od nás získáte představu, v jaké cenové hladině se pohybujete a můžete se rozhodnout, zda s námi do realizace chcete jít.

Získali jste od nás předběžnou cenu výroby a rozsah realizace a chcete jít toho s námi. Paráda, teď už je to hlavně na nás. Přijedeme a vše si přesně zaměříme. Díky tomu dokážeme připravit finální cenovou nabídku.

Máme zaměřeno a vy znáte přesnou cenu. V tomto kroku podepíšeme realizační smlouvu a požádáme vás o uhrazení zálohy 30-50% z výsledné ceny. Tato částka slouží jako záruka, která nám umožňuje financovat nákup materiálů, přípravu a organizaci práce. Po uhrazení zálohy se vrhneme na výrobu.

Samotná výroba nějaký čas zabere. Bude potřeba vyrobit jednotlivé kovové díly, vše pospojovat, svařit a zajistit povrchovou úpravu. Záleží, pro jakou úpravu a design jste se rozhodli.

Přichází den D, kdy přijedeme a provedeme montáž a instalaci. Tento den naplánujeme a domluvíme předem s vámi. Rozumíme, že se na tento okamžik určitě těšíte. Doba trvání instalace závisí na velikosti a rozsahu zakázky. Některé projekty mohou být dokončeny během jednoho dne, zatímco jiné, více rozsáhlé zakázky, mohou vyžadovat více času. Časový rámec instalace vám sdělíme předem, abyste věděli, co očekávat.

Pokud proběhlo vše tak, jak jsme plánovali, rádi vám předáme hotové dílo. Nyní zbývá uhradit konečnou fakturu za naši práci. Mnoho firem považuje tento okamžik za konečný bod, ale my nejsme jako většina. Zajímáte nás i po dokončení zakázky, a proto jsme do našeho procesu začlenili ještě jednu důležitou fázi.

Snažíme se neustále zlepšovat. Zpětná vazba zákazníků je pro nás důležitá a proto se vám určitě brzy ozveme a požádáme vás o ni. S čím jste byli spokojeni, s čím naopak ne. Zpětnou vazbu pak ve firmě společně projdeme a zhodnotíme.

Postup vám vyhovuje?
Pak stačí jen poslat poptávku

kovovýroba nás baví

Přečtěte si naše
články

Blog plný článků věnovaných kovovýrobě. Každý článek je pečlivě připravený, aby vám přinesl relevantní informace. V článcích se snažím pokrýt všechny aspekty kovovýroby a zodpovědět nejčastější dotazy našich zákazníků.